Opis systemu rejestracji medycznej
Proponujemy Państwu kompleksową usługę. Całość zagadnień związanych z uruchomieniem i utrzymaniem usługi jest po naszej stronie. Do korzystania z systemu Ty i Twój pacjent potrzebujecie wyłącznie komputer i dostęp do Internetu. Twoi Pacjenci z naszego serwisu mogą również korzystać poprzez smartphony z systemem Android, iPhone, Windows Mobile i inne.
Dostęp do systemu możesz wykupić na różny okres, ale niezależnie od długości wykupionego okresu nie ma wymogów podpisywania umów długoterminowych.
Podstawową funkcją systemu jest prowadzenie harmonogramu pracy lekarzy i rejestru wizyt pacjentów. Rejestrację może realizować personel placówki na dowolnej ilości stanowisk lub samodzielnie Twoi Pacjenci - wszystko poprzez stronę WWW.
Ważną funkcją Systemu jest Elektroniczna Karta Pacjenta, która umożliwia wygodne i bezpieczne przechowywanie pełnej dokumentacji pacjenta. Do każdego wpisu w EKP można dodać dowolne załączniki np. skany wyników, zaświadczenia itp. Bezpieczeństwo, szyfrowanie danych oraz duża przestrzeń dyskowa (do 100GB) sprawiają, że można w EKP przechowywać dowolne dane dotyczące Pacjenta i jego choroby.
Przypomnienia poprzez SMS na dzień przed wizytą sprawią, że pacjent nie opuści zarezerwowanej wizyty nawet, gdy rejestracja odbyła się na długo przed terminem.
System można bardzo łatwo dostosować do potrzeb placówki medycznej. Posiada wiele ustawianych przez użytkownika opcji. Można również wybrać jeden z wielu możliwych układów kolorów i elementów stron, edytować stronę logowania oraz ustawić własne logo (symbol graficzny placówki). Na życzenie klienta wykonujemy dowolne modyfikacje systemu.
Oprócz powyższych funkcji Remedik zapewnia możliwość założenia serwisu WWW placówki (w cenie oferujemy dwie strony: edytowalną stronę z opisem placówki i stronę z mapą dojazdu) oraz dostarcza konta pocztowe.
Oferujemy także możliwość integracji systemu rejestracji z Państwa stronami Internetowymi. W tym trybie strony dla pacjentów zostały uproszczone (bez logo i menu) i posiadają możliwość użycia dowolnego układu kolorów i elementów stron (własny arkusz stylów).
Standardowo dostęp do serwisu odbywa się poprzez adres www.remedik.pl/twoja-strona a twój adres email to twoja-strona@remedik.pl. Dodatkowe adresy email to nazwisko.twoja-strona@remedik.pl. Można również zamówić własny adres internetowy (domenę). W tym przypadku dostęp do serwisu odbywa się poprzez adres www.twoja-strona.pl a adresy email są dowolne.
Koszt usługi możesz poznać na stronie cennika. Firma zapewnia bezpłatną, profesjonalną pomoc przy dostosowywaniu do swoich potrzeb systemu oraz w trakcie jego użytkowania.
Zobacz ekrany z programu. Przeczytaj regulamin serwisu Remedik.
Informacja

Biuro obsługi

  • e-mail:
  • Dział Handlowy:12 4131827

Regulamin usługi Remedik.

 
Copyright © Remedik Kraków 2009, 2020